Дисконтная программа

Поняття, що використовуються:

    а.        Під поняттям «Товар» або «Товари» маються на увазі оптична продукція (оправ, сонцезахисних окулярів, оптичних та контактних лінз та засобів догляду за ними), та Сертифікати «ІнтерОптика», що реалізуються в торговій мережі «ІнтерОптика».
    б.        Під поняттям «Покупець» мається на увазі фізична особа (громадянин/громадянка України, що досяг/досягла 18-річного віку), що придбав Товар в торговій мережі «ІнтерОптика» починаючи з 01.01.2009 р. та має право на отримання Дисконтної картки з початковим фіксованим розміром знижки.
    в.        Під поняттям «Держатель картки» мається на увазі Покупець, який придбав Товар в торговій мережі «ІнтерОптика» та отримав Дисконтну картку з початковим фіксованим розміром знижки. Держателем Картки можуть бути фізичні особи – громадяни України, які досягли 18-річного віку та придбали Товари в торговій мережі «ІнтерОптика».
     г.        Під поняттям «Дисконтна картка» (далі – ДК) мається на увазі пластикова картка встановленого зразка, що діє в торговій мережі  «ІнтерОптика» при придбанні Товарів в магазинах торгової мережі «ІнтерОптика». Вона є власністю організатора Дисконтної програми.
    д.        Під поняттям «Знижка» мається на увазі фіксований відсоток знижки, що діє при придбанні Товарів в торговій мережі «ІнтерОптика». Початковий фіксований розмір знижки за виданою ДК – 5%, подальше його збільшення проводиться в порядку встановленому даними Правилами.

Зміст дисконтної програми:

    а.        При придбанні Покупцем Товарів в торговій мережі «ІнтерОптика» –  йому надається ДК з початковим фіксованим розміром знижки 5%.
    б.        ДК з початковим фіксованим розміром знижки 5% не надається при придбанні аксесуарів, розчинів, та  при оплаті послуг, що супутньо надаються в торговій мережі  «ІнтерОптика».
    в.        ДК не дає право її Держателям на отримання знижки при придбанні Сертифікатів «ІнтерОптика»
     г.        ДК надає право її Держателю на подальше використання 5 %-ої, або сумарно накопиченої на ДК знижки при придбанні Товарів в торговій мережі «ІнтерОптика», за виключенням Сертифікатів «ІнтерОптика» .
    д.        Усі ДК є безстроковими. Обмежити термін дії ДК може виключно організатор даної дисконтної програми. ДК являють собою пластикові картки з нанесенним штрих-кодом на зворотній стороні картки, який є також і номером ДК.
    е.        Починаючи з 01 січня 2009 року відсоток знижки за ДК зростає при збільшенні сукупної грошової суми покупок, здійснених в магазинах «ІнтерОптика».
   ж.        Держатель ДК може отримати знижку при придбанні Товарів в торговій мережі «ІнтерОптика», виключно, за умови пред’явлення ДК.
    з.        ДК з початковим розміром знижки – 5% на купівлю Товарів, надається, якщо сукупна сума покупок становить більше ніж 79,00 (сімдесят дев'ять грн. 00 коп.) 
   и.        Якщо сукупна сума покупок становить від 15 000,00 (п'ятнадцяти тисяч) гривень до 74999,99 (семидесяти чотирьох тисяч дев'ятьсот дев'яносто дев'ять грн. 00коп.)гривень – розмір знижки становить 10%.
   к.        Якщо сукупна сума покупок становить від 75000,00 (семидесяти п'яти тисяч) гривень і більше – розмір знижки фіксований, незмінний, та становить 20%.
   л.       Розмір знижки надається від роздрібної вартості Товарів, що реалізуються  в торговій мережі «ІнтерОптика».
   м.        Знижки за ДК  та Сертифікати «ІнтерОптика» можуть одночасно використовуватись при придбанні Товарів в торговій мережі «ІнтерОптика».
   н.        Система знижок діє в торговій мережі «ІнтерОптика» і розповсюджується на  усі Товари, за виключенням контактних лінз, засобів догляду за ними та оптичних лінз, на які, в торговій мережі «ІнтерОптика»,  існує обмеження максимально допустимого рівня знижки. Так на контактні та оптичні лінзи максимальний розмір знижки становить 10% від роздрібної ціни товару, а на засоби догляду за ними 7%.
   о.        При умові отримання Держателями ДК більшого розміру знижки (за умови дотримання умов накопичення встановлених даними Правилами) – накопичені за попередньою ДК сукупні грошові суми покупок зменшенню не підлягають. В сукупну грошову суму покупок за  ДК входять усі суми здійснених з використанням ДК покупок, включаючи покупки акційних товарів, що представлені до продажу в торговій мережі «ІнтерОптика».
   п.        Дані Правила можуть бути змінені організатором цієї дисконтної програми. З новими Правилами можна ознайомитись в магазинах «ІнтерОптика», та на офіційному сайті.
   р.        З моменту оформлення ДК їх Держателі автоматично приєднуються до умов, викладених в цих Правилах та підпадають під їх дію.
   с.        Дія даних Правил поширюється на пред’явників ДК з моменту надання ДК для проведення розрахунку за придбаний Товар.
   т.       Оновленні правила діють з 10.10.2016 року.

Знижки за отриманими ДК не поширюються:

–  на послуги, які супутньо надаються в торговій мережі «ІнтерОптика», зокрема: діагностику зору, ремонт оправ для окулярів, послуги з виготовлення окулярів;
–  на придбання Сертифікатів «ІнтерОптика»;
–  при придбанні Товарів, на які в торговій мережі «ІнтерОптика» встановлені акційні знижки (сезонні, розпродажі, ін.);