Подарочные сертификаты

Поняття, що використовуються:

    а.        Під поняттям «Товар» або «Товари» мається на увазі оптична продукція (товари), аксесуари до неї, сонцезахисні окуляри, представлені до продажу в магазинах «ІнтерОптика».
    б.        Під поняттям «Подарунковий сертифікат ІнтерОптика» (далі — Сертифікат) мається на увазі Сертифікат, що представлений до продажу в торговій мережі «ІнтерОптика». Сертифікати не являються подарунками, призами, цінними паперами згідно чинного законодавства України. У Сертифікатах зазначається їх номінал (300грн., 500грн., 1000грн., 3000грн. та 5000грн.), за яким Сертифікат можна обміняти на Товар, роздрібна ціна якого еквівалентна або більша номіналу такого Сертифікату.
    в.        Під поняттям «Покупець» мається на увазі фізична особа (громадянин/громадянка України, що досяг/досягла 18-річного віку), що придбала Сертифікат у встановлений період обігу Сертифікатів. Придбаний Сертифікат Покупець, або пред’явник сертифікату можуть обміняти на Товари, що представлені до продажу в магазинах «ІнтерОптика» в порядку визначеному цими Правилами.

Порядок обігу та використання Сертифікатів:

    а.        Покупець може придбати в магазинах «ІнтерОптика» Сертифікати встановленого зразка за ціною, що відповідає номіналу такого Сертифікату.
    б.        Сертифікати не є іменним, що дає право обміняти їх на Товар, роздрібна ціна якого відповідає номіналу Сертифіката, більша або менша ніж вказаний номінал, в порядку визначеному даними Правилами..
    в.        Обмін Сертифікатів на грошові кошти — не проводиться.
    г.        Знижки, що діють в магазинах «ІнтерОптика» (в тому числі знижки за дисконтними картками) не діють при придбанні Сертифікатів.

Встановлений зразок Сертифіката:

    а.         Форму та зовнішній вигляд Сертифіката встановлює господарюючий суб’єкт — організатор програми обігу Сертифікатів.
    б.         В Сертифікатах обов’язково зазначається їх номінал, який приймається до розрахунку при обміні Сертифікатів на Товари, вартість яких еквівалентна номіналу. Обмін Сертифікатів на Товари, вартість яких перевищує або менша номіналу Сертифікату проводиться в порядку встановленому цими Правилами.
    в.        На усіх Сертифікатах проставляється штрих-код Сертифікату.
    г.        При обміні Сертифікатів на Товар, Сертифікат, в обов’язковому порядку, передається представнику магазину «ІнтерОптика».
    д.        Сертифікати є строковими, термін дії Сертифікату складає дев’ять місяців з дати придбання. Строк дії Сертифікатів встановлюється виключно рішенням організатора даної програми.
    е.        Сертифікат можна обміняти тільки в тому магазині «ІнтерОптика», у якому він був придбаний.

Пред’явник Сертифікату має право:

    а.        Обміняти Сертифікат на Товар, що за ціною еквівалентний його номіналу.
    б.        Обміняти Сертифікат на Товар, що ціною перевищує номінал Сертифіката. При цьому, пред’явник Сертифіката сплачує вартість Товару, що не покривається величиною номіналу Сертифіката, що зазначений на ньому.
    в.        Обміняти Сертифікат на Товар, що за вартістю менший за номінал Сертифіката. При цьому, повернення різниці між вартістю Товару та номіналом Сертифікату пред’явнику не здійснюється.
     г.        При обміні Сертифікатів на Товар, Сертифікат, в обов’язковому порядку, передається представнику магазину «ІнтерОптика», в якому проводиться вказаний обмін.
    д.        Сертифікати поверненню та/або обміну на грошові кошти не підлягають.
    е.        Використані Сертифікати (по яким уже проведено обмін на Товари) — обміну та/або поверненню не підлягають.
    ж.        Сертифікати діють (можуть бути придбані та обміняні на Товар) у магазинах «ІнтерОптика» з урахуванням положень, встановлених цими Правилами.
    з.        Сертифікати можуть одночасно використовуватись разом з Дисконтними картками «ІнтерОптика» при придбанні Товарів в магазинах «ІнтерОптика».
    и.        Обіг Сертифікатів розпочинається 03.01.2013 року.
    к.        Дані Правила можуть бути змінені організатором в односторонньому порядку без попереднього повідомлення про такі зміни Покупців та пред’явників Сертифікатів.
    л.        Особа, що придбала Сертифікат або використовує його для обміну на Товари автоматично приєднується до умов, викладених в цих Правилах та підпадає під їх дію.